Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası ile Hasgül Özlü internet sitesi hasgul.net (Gizlilik politikasında “hasgul.net” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların hasgul.net’da bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, e-posta adresi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

hasgul.net kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve üçüncü kişilerle paylaşılmayacaktır.

hasgul.net, kişisel bilgilerin ve hasgul.net kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. hasgul.net bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, hasgul.net tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, hasgul.netun bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, hasgul.net haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler hasgul.net tarafından da güncellenebilecektir.

hasgul.net, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği  hasgul.net tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

hasgul.net internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, hasgul.net gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.