Nokia Microsoft tarafından satın alındı.0 0
Read Time:2 Minute, 8 Second

Nokia Cihazlar ve Servisler İş Biriminin Microsoft'a Satılmasıyla İlgili Gizlilik, Veri Koruma ve Servis Koşulları Bilgileri
=================

Merhaba,

Veri gizliliğiniz ve sözleşmelerinizle ilgili bazı önemli bilgileri sizinle paylaşmak istiyoruz.

Nokia, Cihazlar & Servisler biriminin Microsoft’a satışının Nisan 2014 tarihinde tamamlanmasını öngörmektedir. Bu işlemin tamamlanmasıyla söz konusu iş birimiyle ilgili ürün ve servislerdeki tüm kişisel verileriniz ve akdi ilişkilerinizden Microsoft'un Finlandiya'da kurulu bir iştirakı* sorumlu olacaktır. Microsoft gizliliğinize ve kişisel verilerinizin korunmasına son derece önem vermektedir ve Nokia'yla aynı şekilde ve aynı nedenlerle kişisel verilerinizi toplamaya ve kullanmaya devam edecektir. Bu satış sonucunda hiçbir değişiklik fark etmeyeceksiniz.

Ayrıca Nokia'nın, Microsoft'un satın alma işleminin bir parçası olmayan HERE konum tabanlı ürün ve servisleri dahil çeşitli ürün ve servisler sunmaya devam edeceğini lütfen unutmayın. Söz konusu Nokia ürün ve servislerine ilişkin kişisel verilerinizin ve akdi ilişkinizin sorumluluğu Nokia'ya aittir. Nokia gizliliğinizi ve kişisel verilerinizi korumak için en yüksek standartları uygulamaya devam eder.


Sizi bu değişiklikler hakkında bilgilendirmek istedik. Gizliliğiniz bizim için her şeyden önemlidir. Microsoft ve Nokia'nın gizlilik ilkeleri ve servis koşulları hakkında daha fazla bilgi edinmek için burayı tıklayın.
http://www.nokia.com/tr-tr/privacy-landing/

Ayrıca bize şu adreslerden ulaşabilirsiniz: Microsoft Mobile Oy, c/o Privacy, Keilaranta 7, 02150 Espoo, Finland veya Nokia Corporation, c/o Privacy, Keilalahdentie 4, 02150 Espoo, Finland.

Saygılarımızla,

Chad Fentress
Başkan Yardımcısı, Etik ve Uyum Bürosu Başkanı
Nokia

Brendon Lynch
Gizlilik Bürosu Başkanı
Microsoft

* Bu satışın tamamlanmasıyla Nokia Cihazlar ve Servisler iş birimi, Microsoft Corp.'un yan kuruluşu olan Finlandiyalı Microsoft Mobile Oy'un bir parçası haline gelecektir.

=================
Bu e-postayı Nokia'nın Cihaz ve Servis işletmeleriyle ilişkili olduğunuz için aldınız. Nokia Corporation ve Microsoft Mobile Oy bu e-postayı size Nokia'nın Cihaz ve Servis İşletmelerinin Microsoft'a satışıyla ilgili bilgilendirmek için göndermiştir.  Bu e-posta sonucunda herhangi bir eylem gerçekleştirmeniz gerekmez. Bu e-posta izlenmeyen bir rumuzdan gönderilmiştir; lütfen yanıtlamayın.Copyright (c) 2014 Nokia Corporation and Microsoft Mobile Oy
Nokia Corporation P.O. Box 226 FI-00045 Nokia Group Finland
Microsoft Mobile Oy Keilaranta 7, 02150 Espoo, Finland

Gizlilik ilkesi
http://www.nokia.com/tr-tr/privacy-landing/
=================

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post