Skype çalışmayı durdurdu hatası0 0
Read Time:1 Minute, 18 Second

Microsoft topluluk forumuna hoş geldiniz. Skype ekranından Microsoft hesabınızı kullanarak giriş yaptığınızdan eminseniz ve 'bilgilerinizi tanımlayamadık ' gibi bir hata alıyorsanız, yaşadığınız sorun Skype giriş bilgilerinizin bir şekilde Microsoft giriş bilgileriniz ile çakışmasından kaynaklanıyor olabilir. Ancak Skype forum hizmetleri adresinden de doğrulayabileceğiniz gibi bu sorunun halen net bir çözümü halen yoktur. Bu yüzden lütfen ilk olarak aşağıdaki adımları tam olarak uygulayın.
 

1.    Skype’tan tamamen çıkış yapın. Skype ikonunun üzerine sağ tıklayarak çıkış yaptığınızdan ve Skype programının hiçbir şekilde çalışmadığından emin olun.

2.    Bilgisayarınızda Başlat menüsüne ‘çalıştır’ yazın ve Enter’a basın. XP kullanıyorsanız bu işlemi Başlat/Çalıştır seçerek de yapabilirsiniz.

3.    Karşınıza gelen ekrana “%appdata%\Skype” yazın ve Tamam’a basın.

4.    Karşınıza isminize ait Skype dosyası gelecektir. Bu dosyayı tamamen silin. Dosyayı göremezseniz, gizli dosyaları görünür hale getirin.
 

Bu işlemi başarıyla yaptıktan sonra Skype’ın son sürümünü yüklediğinizden emin olun. Yüklü olan programı tamamen kaldırın ve Skype’ı indirin linkinden yeni yükleme yapın. Sonrasında Skype programını çalıştırıp ve yine Microsoft hesabını kullanarak giriş yap seçeneği ile giriş yapmayı deneyin. Sorununuz bu şekilde çözülmezse bizimle tekrar iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: Microsoft

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post