Pazartesi , Ocak 18 2021
Anasayfa / İnternet / yandex den 200gb değerinde özür

yandex den 200gb değerinde özür

Yandex den gelen mesaj;

İyi günler!

Bu e-posta, Windows için Yandex.Disk uygulamamızı kullandığınız ve yakın zamanda bu program için güncelleme aldığınız için size gönderildi.Maalesef, uygulamanın son sürümlerinden birinde nadir durumlarda işletim sisteminin çökmesine yol açabilecek bir hata tespit edildi. Dolayısıyla,bilgisayarınızda programın istikrarlı sürümünün kurulu olduğundan emin olmanızı rica ediyoruz; sürüm 1.1.8 ve üstü. Bunu yapmak için, bildirimler bölgesinde (ekranın sağ alt köşesinde) Yandex.Disk simgesine tıklayın,menünün “Bilgi” öğesini seçin ve ardından “Hakkında” yazısına tıklayın. Uygulamanın geçerli sürümünün numarası 1.1.8’den düşük ise“Güncellemeleri kontrol et” butonuna basın. Programın sürümü otomatik olarak güncellenir. Sorularınız olursa, lütfen Destek Ekibi’ne yazın.

Programımız sizin için herhangi sorun yarattıysa özür dileriz.Güvenliğinizi korumak bizim için çok önemlidir, dolayısıyla bu tür hataları önlemek için ürünlerimizin geliştirme ve denetleme sürecini tamamen yeniden gözden geçerdik.

Yapılan hatanın bıraktığı nahoş izlenimi yumuşatmak için sahip olduğunuz Yandex.Disk alanını 200 GB kadar yükselttik. Bizimle kalın.

Yandex.Disk Destek Ekibi
——– İletilen mesajın sonu ——–

Teşekkürler Yandex.

Hakkında hasgül

Hasgül Özlü

İlginizi çekebilir. Bu yazımada bakmak ister misiniz?

2020 02 27 16 23 08 DARK DK NT WRT350

Dark Dk-NT- WRT350 kablolu ve kablosuz ağ güçlendirici kurulumu

Dark router arayüzüne girdikten sonra tekrarlayıcı seçeneğini seçin. Ardından ağ araştır butonuna tıklayıp bağlancağınız ağı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir