yandex den 200gb değerinde özür0 0
Read Time:1 Minute, 25 Second

Yandex den gelen mesaj;

İyi günler!

Bu e-posta, Windows için Yandex.Disk uygulamamızı kullandığınız ve yakın zamanda bu program için güncelleme aldığınız için size gönderildi.Maalesef, uygulamanın son sürümlerinden birinde nadir durumlarda işletim sisteminin çökmesine yol açabilecek bir hata tespit edildi. Dolayısıyla,bilgisayarınızda programın istikrarlı sürümünün kurulu olduğundan emin olmanızı rica ediyoruz; sürüm 1.1.8 ve üstü. Bunu yapmak için, bildirimler bölgesinde (ekranın sağ alt köşesinde) Yandex.Disk simgesine tıklayın,menünün “Bilgi” öğesini seçin ve ardından “Hakkında” yazısına tıklayın. Uygulamanın geçerli sürümünün numarası 1.1.8’den düşük ise“Güncellemeleri kontrol et” butonuna basın. Programın sürümü otomatik olarak güncellenir. Sorularınız olursa, lütfen Destek Ekibi’ne yazın.

Programımız sizin için herhangi sorun yarattıysa özür dileriz.Güvenliğinizi korumak bizim için çok önemlidir, dolayısıyla bu tür hataları önlemek için ürünlerimizin geliştirme ve denetleme sürecini tamamen yeniden gözden geçerdik.

Yapılan hatanın bıraktığı nahoş izlenimi yumuşatmak için sahip olduğunuz Yandex.Disk alanını 200 GB kadar yükselttik. Bizimle kalın.

Yandex.Disk Destek Ekibi
——– İletilen mesajın sonu ——–

Teşekkürler Yandex.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Related Post